Zažijte tu nejlepší párty v České republice

Hlavní město Česka Praha má skvělou pověst nejen díky historickým památkám. Po náročném dni, který jste strávili touláním na Pražském hradě, se můžete odpoutat v jednom z nočních podniků. Praha nabízí nespočet hudebních klubů a barů, jejichž počet stoupá každým dnem. Většina podniků je známá a oblíbená mezi turisty. Existují však i takové, co znají jen a pouze místní. Právě na oblíbené podniky místních se podíváme v tomto článku.

BukanýrChapeau Rouge

Bukanýr je hudebním klubem na lodi, jež kotví u Nábřeží Ludvika Svobody. Na první pohled vypadá jako obyčejná loďka. V létě se tu však otevírá venkovní terasa a tak se můžete těšit na grilovačky za doprovodu house či techno hudby. Bukanýr však funguje i v zimních měsících, každý víkend se uvnitř koná divoká párty. Přijďte do Bukanýra zažít ten nejlepší východ slunce.

MeetFactory

Kulturní prostor pro mladé, kde téměř každý den můžete natrefit na zábavný program z oblasti divadla, hudby, koncertů či tance. Aktuální program dění v klubu si můžete stáhnout přes aplikaci přímo do vašeho telefonu Android. V množství online aplikací nepřehlídnete ani appku online hry či online kasina. Zahrát si v online kasinu Kasino android můžete kdykoliv, zkrátíte si tím čekání na zahájení koncertu. Že se v herním světě moc dobře nevyznáte? Online kasina jsou tím pravým pro vás, jelikož si zde můžete blíže seznámit s pravidly různých automatů a to vše pohodlně na vašem mobilu. Než na pódiu začne hrát vaše oblíbená kapela, možná stihnete zdolat jackpot.

Café v Lese

Café v Lese je primárně kavárnou, disponující hudebním klubem v podsklepení. Hudební akce se zde konají pravidelně, a pokud v Café zrovna nehraje DJ, můžete se těšit na výstavu obrazů či fotografií. Prostory kavárny totiž fungují i jako malá art-galerie. Podnik se nachází v trendy lokalitě pražských Vršovic ve vyhlášené ulici Krymská.