Zažijte noční život v České republice s místními obyvateli

Český noční život je stejně rozmanitý jako lidé, kteří navštěvují a obývají hlavní město Česka. Znamená to, že šance, že s trochou štěstí a vyhledávání najdete ideální místo pro nezapomenutelnou noc ve městě, je velmi vysoká. Praha se nachází v epicentru kaváren, hospůdek a barů, kde nikdy nekončí hudba a kde se prezentují místní a mezinárodní kapely. V Praze narazíte na vyhlášené taneční kluby, kde můžete do rána skákat za doprovodu techna, natrefíte ale také i na pohodové kavárny a bary, kde si můžete klesnout na pohovku a vychutnat plzeňské pivo. V hlavním městě Česka je stejně velký výběr gay klubů a barů. Níže naleznete naše osobní favority, plus několik klíčových míst, která nesmí chybět na mapě nočních podniků Prahy!

clubs in Prague is located right in the center of Old TownVětšina populárních pražských klubů se nachází přímo v centru Starého města, a poskytuje snadný přístup turistům, ubytovaným v této oblasti, stejně jako místním obyvatelům. Jeden bod, který si nesmíte nechat ujít, je klub Karlovy Lázně. Největší klub ve střední Evropě, s pěti tanečními parkety na čtyřech úrovních s krásným výhledem na Vltavu a Karlův most. Mezi další oblíbené kluby, kde se dostanete do patřičné nálady, patří Roxy (který každé pondělí nabízí vstup zdarma na živá hudební vystoupení). Musíme také zmínit kluby N11, který je známý pro své hip-hop nocí, víceúčelovou Lávku, která se nachází kousek od Karlova mostu, ale třeba i luxusnější bary Bugsy’s a Tretter’s.

Ale nemyslete si, že Praha je především o technu a klubech pro smetanku. Na své si přijdou i milovníky alternativní scény, živé hudby a relaxace za příjemného hudebního doprovodu. Rozhodně navštivte bar Alternatiff, který se nachází na dvorku po boku obchodu s deskami a tattoo salonem. Bordo a klub Nebe jsou nejoblíbenější místa, kam zajít na drink a následně se odreagovat na tanečním parketu. Za koncerty domácích i zahraničních kapel se vydejte do Rock Cafe, Lucerna Music Baru nebo Paláce Akropolis.