Průvodce zábavou v České republice

Pokud jste se rozhodli navštívit Českou republiku jen kvůli historickým památkám, nezapomeňte, že Praha má také extrémně různorodý noční život. Většina restaurací a hospod zavře své dveře ještě před půlnocí, noc však teprve začíná. České bary a kluby jsou otevřené a kypří životem až do časných ranních hodin.

rock or jazzPraha je rájem pro milovníky alternativních stylů hudby, jako reggae, dubstep, indie. V místních hudebních klubech si však poslechnete i rock nebo jazz. Zkrátka, každý hudební fanoušek si v Česku přijde na své. Většina pražských tanečních klubů láká turisty na techno nebo oldies (80. a 90.léta), což je jistou výhodou, když jste se do Prahy vydali s celou rodinou. Můžete tak zavítat do jednoho z vícepatrových hudebních klubů, kde si poslechnete jak písničky ve stylu YMCA, tak i tvorbu hvězd současné elektronické hudební scény. Na tak zábavný večer v kruhu rodiny a přátel jen tak nezapomenete.

Většina hudebních klubů má webové stránky v češtině a angličtině. Zkuste se inspirovat našimi tipy na nejlepší taneční kluby. Když budete mít rozhodnuto, stačí do vyhledávače zadat název vybraného klubu a jít na jeho webovky. Tam se podíváte na aktuální program a zjistíte, jaký typ hudby a zábavy vás čeká. Těšit se můžete na živá hudební vystoupení za doprovodu krásných tanečnic. Ve vyhlášených podnicích hosty vítají welcome drinkem a nabízejí také různé slevové akce na nápoje. Což je další výhodou České republiky: takový divoký večírek vám nevleze do peněz, na rozdíl od párty v jiných evropských městech, kde připlatíte nejen za pití, ale i za vstupné. Vstup do většiny českých klubů je zpravidla zdarma. Pokud se v klubu v ten den koná nějaká párty, to se dost možná projeví i na výši vstupného. Proto ještě jednou doporučujeme kouknout se na webové stránky podniku, kam se večer chystáte, a zjistit tak co nejvíc informací o tom, co vás čeká.