Párty průvodce českou metropolí

Český klenot a hlavní město České republiky, Praha vás okouzlí krásou historických budov a útulnými kavárnami v uličkách starého města. Chcete-li zažít skutečnou Prahu, musíte se vrhnout do rušného nočního života a poznat přátelské místní obyvatele.

Milovníkům piva

Czech beersPopularita Prahy ve stejné míře souvisí s nádhernými památkami, jako s tímto zlatavým mokem. Nejlepší na tom je, že pivo se vyrábí v okolních pivovarech, proto ve většině barů a hospod vám nabídnou čerstvě čepovanou desítku nebo dvanáctku. Mimo jiné, můžete některý z těchto pivovarů navštívit, například jeden z nejslavnějších, pivovar Pilsner Urquell v Plzni. Oficiálně nejmenším pivovarem v centru města je pivnice U Medvídků, a přesto produkuje jedny z nejlepších českých piv. Další nejlepší volbou je restaurace Lokal, oblíbená mezi místními obyvateli.

Koktejly

Pokud se zrovna cítíte nóbl, místo hospody zavítejte do jednoho z mnoha pražských koktejl barů. Mezi nejlepší se řádí Hemingway’s – bar o dvou patrech, kde se vzhledem k jeho popularitě doporučuje rezervovat místo dopředu. Uvnitř svatyně baru si můžete odpočinout s doutníkem a pokochat se pohledem na barmany v akci. Dalším barem, který stoji za zmínku, je podnik Black Angel’s, který patří mezi nejlepší světové bary.

Kluby

Pokud si dokonalý odpočinek nedokážete představit bez odreagování u tance, zamiřte do klubu Karlovy Lázně. Klub patří mezi největší svého druhu v Evropě, pět pater s různými hudebními styly uchvátí každého, kdo sem vstoupí. Budova klubu se nachází hned u Karlova mostu, tento podnik je proto velmi oblíbený mezi turisty a protančit zde můžete až do rána. Jako další vyhlášený pražský klub musíme zmínit SaSaZu v Holešovicích. Obrovský prostor se pyšní stylovým dekorem, poslechnout zde můžete jak hvězdy české taneční scény, tak i světové hvězdy elektronické hudby. Navíc je to skvělá možnost jak se seznámit s místními obyvateli, jelikož SaSaZu patří mezi jejích oblíbené podniky.

Neváhejte a využijte naše tipy na skvělou zábavu v Praze!