O nás

Jsme parta přátel, rádi cestujeme a navštěvujeme evropská města. Pocházíme z České republiky, a jak jsme si dozvěděli během naších cest, ne každý ve světě ví, kde se Česká republika nachází a že Československo již neexistuje. Proto jsme se rozhodli v tomto blogu přiblížit život Česka a jeho hlavního města, a také každodenní realitu naších sousedů ze Slovenska.

O tom, co zajímá mladé cestovatelé, víme z první ruky. Aktivně cestovat jsme začali ještě za studia na vysoké škole, kdy nás nejvíc zajímali ne památky, ale noční život v evropských městech. Život nám připadal jako nekonečná párty, zažili jsme neskutečné večírky snad ve všech metropolích Evropy. Barcelona, Berlin, Vídeň, Budapešť, Kodaň, Atény – tím seznam zdaleka nekončí.

Tento blog jsme založili proto, abychom přiblížili krásy České republiky naším sousedům a přátelům z jiných evropských velkoměst. Někteří mají Českou republiku v povědomí jako ráj historických atrakcí a památek. My jsme však chtěli názorně ukázat, že Česko není jen o pěších túrách kolem zámků a hradů, ale že také má co nabídnout v oblasti noční zábavy.

Náš blog vás provede nočním životem Prahy a jiných českých měst. Dozvíte se vše o tom, jak co nejpříjemněji strávit dovolenou v srdci Evropy a jaké možnosti se vám nabízí. Podíváme se do oblíbených českých restaurací, barů a kaváren, neopomeneme ani taneční a hudební kluby. Na své si přijdou i milovníci pikantnější zábavy, náš průvodce vám totiž ukáže i české kluby pro dospělé.

Jsme na svoji zemi pyšni a chceme se o ten pocit podělit i s vámi, našimi čtenáři. Určitě se mezi vámi najde spousta zapálených cestovatelů, které navnadí vidina divokých večírků v Praze a začnou se chystat na cestu do České republiky. Bude to pro nás nejlepší odměnou! Pokud byste však měli nějaké pochybnosti nebo obavy, neváhejte se nám ozvat. Každý dotaz rádi zodpovíme a budeme se těšit na osobní setkání v Praze!