Netradiční noční zábava

Co si představit pod pojmem noční zábava? Většinou se čtenáři vybaví noc strávená v hudebním klubu či baru. Posezení u vína s přáteli či návštěva alternativního divadelního představení. Ale dnes se pobavíme o netradičních druzích noční zábavy. Povíme si, do jakých podniků byste měli vyrazit, pokud toužíte po nekonvenčně stráveném večeru.

Escape hry

Poslední dobou escape hry zažívají skutečný boom. V Praze se otevírají nové a nové podniky, jejímž účelem je pobavit zákazníky. Escape hry však nejsou pouze o zábavě. Podstatou hry je vyřešit kvíz a dostat se ven z uzavřené místnosti. V prostoru se samozřejmě nachází různé nápovědy a klíče, jež vám pomůžou úspěšně dokončit misi. Troufnete si na únik spolu s týmem přátel či kolegů? Mimochodem, únikové hry jsou skvělým nápadem na teambuildingovou akci.

Ice Pub

LKarlovy Lazneedový bar se nachází v prostředí vyhlášeného hudebního klubu Karlovy Lázně. Klub se sice těší větší popularitě mezi turisty, není však místního, kdo by ho neznal. Ice Pub je jedinečnou atrakcí, jež láká návštěvníky bez rozdílu na věk. Pokud vás omrzely tradiční bary, vaše cesta by měla vést přímo do Ice Pubu. Je to bar vytvořený z ledu, kde vám do ledových kelímků naservírují míchané nápoje exotických barev. Teplota v baru se pohybuje kolem minus 4 stupňů. Nemějte obavy, proti mrazu vás ochrání speciální bunda, kterou vám půjčí na recepci.

Shisha Lounge

Když vás omrzí konzumace alkoholických nápojů, zkuste sobotní večer pojmout trochu netradičně. Vyrazte do shisha lounge, což je místem, kde vám naservírují vodní dýmky. Oproti klasické čajovně se zde však můžete dočkat i míchaného drinku či skleničky s vínem. Moderní shisha lounge se předhánějí v umění servírování vodnic. V nabídce tak najdete vodní dýmky s různými druhy exotických tabáků a také vodnice s čerstvým ovocem. Místo vody se do nádoby může dát jakýkoliv alkoholický nápoj nebo mléko či led s plátky citronu.