Nejpopulárnější druhy noční zábavy

the taste of mixed drinksPraha svým návštěvníkům nabízí neuvěřitelný výběr noční zábavy. Díky svým koktejlovým barům a tanečním klubům, divadlům a koncertním sálům, může Praha snadno soupeřit s ostatními evropskými metropolemi. Vyzkoušejte místní bary a kluby, stavte se aspoň na jeden drink po vydatné tradiční večeři. Když jste ve městě, nezapomeňte ochutnat pražský národní poklad: světově proslulé české pivo.

Do hospody na jedno

Jak jsme již zmínili, slavné české pivo rozhodně stojí za ochutnávku. Nemusíte ani být fanouškem tohoto zlatavého moku, abyste nám dáli za pravdu: české pivo je prostě vynikající a nemá ve světě konkurenci. Zkuste zapadnout mezi místní a vydat se do tradiční české hospody ‘na jedno’. Uvidíte, jak rychle vás pohltí dění kolem a nebude se vám chtít odejít.

Nechte se okouzlit chutí míchaných nápojů

Pokud preferujete sofistikovanější druh noční zábavy, zastavte se v jednom z proslulých pražských barů. Praha je českým centrem noční zábavy a milovníkům koktejlů nabízí na výběr stovky podniků v různé cenové kategorii. Většina barů také návštěvníky láká na promo akce typu ‘2 drinky za cenu 1’ nebo ‘objednejte si 2 drinky a 1 dostanete zdarma’. Vyplatí se v baru stavit za doprovodu přátel, aby vás pití vyšlo co nejlevněji.

Tančit až do rána

Nepředpokládáme, že by se vám po pár panácích chtělo vrátit na hotel a zalézt do postele. Návštěvou baru nebo hospody zábava zdaleka nekončí! Naštěstí v Praze narazíte na spoustu kvalitních tanečních klubů, kde si můžete užívat až do rána. Nenechte si ujít párty svých snů v hlavním městě České republiky!

Zábava pro dospělé

Česká republika je mimo jiné oblíbenou destinací pro zahraniční rozlučky se svobodou. Pokud jste skupinka přátel, která do Prahy přijela oslavit rozlučku se svobodou vašeho nejlepšího kamaráda, asi budete chtít navštívit jeden z pražských podniků pro dospělé. Máme na mysli jeden ze strip klubů v centru města, kam vás budou aktivně lákat promotéři na Václavském náměstí.