Místa, která stojí za návštěvu během rozlučky se svobodou

Pořádnou rozlučku se svobodou si zaslouží nejen každý ženich, nesmíme též zapomenout na nevěsty! Na popularitě nabývá tradice se na rozlučku se svobodou vydat do jedné z evropských metropolí a spojit tak skvělou zábavu s nezapomenutelným kulturním zážitkem.

Čím blíž je termín svatby, tím víc je nevěsta unavená ze všeho toho plánování a zařizování. Zaslouží si tak pořádný odpočinek ve společnosti svých nejlepších kamarádek. V tom nejlepším případě se o organizaci rozlučky se svobodou postará vaše nejlepší kamarádka a vy tak dostanete příjemné překvapení, aniž byste museli hnout prstem.

during a bachelor partyNaplánujte si rozlučku se svobodou v České republice – uchvátí vás svou romantickou atmosférou a historickými krásami. Po čem touží každá nevěsta před svatbou? Pořádně se odreagovat a mít na svoji rozlučku ty nejlepší vzpomínky. Česká republika vám nabídne vše, co si přejete, a mnohem víc. Pokud si na rozlučku se svobodou vezmete svoji maminku, dost možná si budete chtít užit chvilku klidu jen ve dvou. Zkuste zavítat do lázeňského města, kde se budete rozmazlovat ve spa, dopřávat si masáže, kosmetická ošetření a jiné zkrášlovací procedury. Zaručeně si na tyto chvíle v budoucnu rády vzpomenete.

Nemějte obavy, na své si přijdou i vaše kamarádky. Hlavní město České republiky se pyšní těmi nejdivočejšími večírky, o zábavu zde rozhodne nebude nouze. Začnete tradiční českou večeří v jedné z vyhlášených restaurací – na dlouhou noc se musíte správně připravit. Až se nasytíte tradičními českými pokrmy, pokračujte do okolního baru na pár drinků. Celý večer to příjemně nastartuje, kamarádky z toho budou nadšené, stejně jako sama nevěsta.
Možná máte raději nevšední zážitky. Tím pádem vás spíše potěší návštěva kasina Spin Palace Kasino, kterých je v Česku víc než dostatek. Večer plný adrenalinu, luxusní atmosféry, drahých míchaných nápojů a krásných společníků se pro vás stane tou nejhezčí vzpomínkou. A co teprve když se na vás usměje štěstí a vyhrajete jackpot?! To jistě bude mít radost i váš nastávající.

Pokud byste toužily po zpestření celého večera, je tady možnost poněkud pikantnější zábavy. Můžete si zamluvit panský striptýz a vystoupení objednat přímo do baru nebo klubu, kde budete trávit večer. Není na tom nic vulgárního, i ty starší ženy z vaše partičky si určitě užijí spoustu legrace. Jen dejte pozor, aby o tom pak nedozvěděl váš vyvolený.