Kluby a noční život v České republice

nightlife in Czech RepublicČeská republika je bez pochyb velmi oblíbenou turistickou destinací, jejíž popularita stoupá každým rokem. Historické památky, malebné parky a zahrady, pohádkové výhledy – krásy České republiky vám doslova vezmou dech. Co si však počít ve chvílích odpočinku, když zapadne slunce? Vydejte se na procházku městem a poznejte půvaby nočního života.

Zajít do hospody ‘na jedno’ odjakživa patřilo mezi nejoblíbenější české noční aktivity. Na své však přijdou i hosté za zahraničí. Postupem času se Česká republika víc otevřela západnímu vlivu a nyní již na ulicích českých měst potkáte nejen typické hospody, ale i moderní kluby a bary.

Hlavně v Praze je takových podniků nespočet a je mezi nimi obrovská konkurence, což majitele nutí klást ještě větší důraz na hodnotu poskytovaných služeb. Vyšperkované interiéry a pohledná obsluha přímo vybízí k příjemnému odpočinku. Pokud si však zajdete do nočního klubu v centru Prahy, počítejte s tím, že si oproti obyčejné hospodě připlatíte – ceny piva a drinků všeobecně budou rozhodně vyšší.

Ale přece dovolenou míváme jednou za čas, tak proč se nenechat rozmazlovat. Jeden předražený panák rodinný rozpočet rozhodně nezruinuje. Určitě navštivte vyhlášené pražské bary a noční kluby, inspirovat se můžete přímo na naších stránkách. U místních obyvatel jsou v oblibě nejen klasické bary, kde si za pultem dáte panáka, ale i víc sofistikované podniky, kde vám kromě alkoholu nabídnou vodní dýmky s různými příchutěmi tabáků.

Až se budete cítit příjemně, nechte se nalákat i do některého z hudebních klubů. Nenechte si ujít šanci poslechnout živá vystoupení vyhlášených světových DJs nebo vychutnat sklenici červeného vína za hudebního doprovodu jedné z populárních českých kapel. Na své si přijdou jak milovníci klasické hudby, jazzu, swingu, rocku, tak i fanoušci hudby taneční a elektronické.

Jak sami můžete vidět, možnostem se jednoduše meze nekladou. Vaše dovolená tak nabude jiného rozměru, když se kromě historických památek seznámíte i s rušným nočním životem v českých městech.