Erotické kluby a strip bary v České republice

V okolí Václavského náměstí v Praze narazíte nejen na historické památky, ale také na spoustu podniků pro dospělé. Mezi nejvíce proslulé patří strip klub Goldfingers v pasáži hotelu Ambassador, dále Darling Cabaret nebo K5 Relax. Ve většině takových podniků se vybírá symbolické vstupné. Počítejte však s tím, že následně připlatíte téměř za všechno: od pití po pozornost přítomných slečen. Pojďme se podívat blíže na nejpopulárnější z erotických klubů.

Goldfingers

Snad největší klub svého druhu. Obrovská rozloha a desítky krásných dívek. Klub má zajímavý koncept, kdy na pódiu po celou noc probíhají různá vystoupení. Zažijete zde luxusní zábavu, počítejte však s tím, že ceny nápojů vám tak trochu zruinují peněženku.

Darling Cabaret

Darling CabaretPodnik, který se pyšní nejlepší reklamou a marketingem. Letáčky Darlingu potkáte všude, až budete mít pocit, že skoro nemáte na vybranou – do toho klubu prostě musíte jít. Celkově má klub šest místností a tři bary. O zábavu se denně stará minimálně 15 krásných dívek, které hostům nabízí jak vystoupení na pódiu, tak i private show.

Hot Pepper’s

Klub se nachází uprostřed Václavského náměstí, hned vedle tanečního klubu Duplex. Vstup je zdarma, ceny nápojů jsou podobné ostatním podnikům tohoto druhu. Na baru se vás budou snažit nalákat na speciální nabídku: dvě piva za cenu jednoho.

Show Park

Erotický klub ve stylu Amsterdamu. Červená světýlka ve výloze, roztoužené slečny, které se na vás těší ve svých pokojíčkách. Za vstup se platí symbolických 100 korun.

Privátní show v limuzíně

Pokud toužíte po nekonvenční zábavě, můžete spojit příjemné s užitečným. Objednejte si projížďku krásnou bílou limuzínou Hummer a k tomu si zamluvte vystoupení striptérky přímo ve voze. Slečna vás potěší patnáctiminutovou strip show, jejíž dobu následně můžete prodloužit. Případně se dá domluvit, že si slečna s sebou vezme kamarádku, obě společně vám pak předvedou lesbo show.

Popusťte uzdu fantazii, užijte si luxusní zábavu nebo rozlučku se svobodou ve velikém stylu.